چهارشنبه, 29 اسفند 1397
  • En
اخبار اصلی سایت
رئیس دستگاه حفاری 29 فتح شرکت ملی حفاری ایران خبرداد: آغاز عملیات حفاری بیستمین حلقه چاه نفت در آستانه سال نو 
رئیس دستگاه حفاری 29 فتح ناوگان شرکت ملی حفاری ایران از آغاز عملیات حفاری بیستمین حلقه چاه نفت در آستانه سال نو با کاربست این دکل حفاری سنگین خشکی خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۳۰
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری: برنامه های سال آتی سازمان بر محور افزایش راندمان و متراژ حفاری ترسیم شده است  جديد!
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: برنامه های سال آتی شرکت در بخش های عملیاتی و پشتیبانی بر محور افزایش راندمان، متراژ حفاری و پویایی سازمان ترسیم شده است.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۳۰
کسب افتخار برای خانواده صنعت حفاری كسب ركورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته شنای بانوان 
همسر یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران موفق شد برای نخستین بار در کشور رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته مهارت های نمایشی شنای بانوان را به نام خود به ثبت رساند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۰۳
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در آستانه سال نو و عید نوروز: چرخش مته دكل های حفاری در اجرای پروژه های جدید با بهار طبیعت همنوا می شود  جديد!
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در آستانه سال نو ضمن شادباش این ایام به مجموعه تلاشگران عرصه صنعت نفت و حفاری، از چرخش و همنوایی مته دکل های حفاری در اجرای پروژه های جدید همسو با بهار طبیعت خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۷۷
رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران: تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه كار كیفی و ماندگار 
رئیس دستگاه حفاری 93 فتح مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران گفت: نگرش کارکنان این دکل معطوف بر تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه کار کیفی و ماندگار است.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۱۴
در رقابت های کونگ فو در کشور ارمنستان حاصل شد درخشش فرزند یكی از كاركنان شركت ملی حفاری ایران 
در رقابت های کونگ فو سبک توتایما سال 2019 در کشور ارمنستان، فرزند یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در رده نوجوانان موفق به کسب مدال طلا شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۶۳
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری: پنج پروژه كلید در دست حفاری در مراحل پایان عملیات اجرایی قرار دارد 
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری گفت: پنج پروژه کلید در دست (EPD) که به طور عمده در میادین مشترک خشکی و دریایی کشور اجرا شده در مرحله تحویل نهایی قرار دارد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۷۴
توسط کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در هفته درختکاری محقق شد كاشت افزون بر یك هزار و 600 نهال درختان كم آبخواه و مقاوم در برابر شرایط اقلیمی گرم 
سرپرست محیط زیست مدیریت HSE شرکت ملی حفاری ایران از حرکت خود جوش کارکنان این شرکت در کاشت افزون بر یک هزار و 600 نهال در هفته درختکاری در مناطق عملیاتی و پیرامون اردوگاه ها و دستگاه های حفاری خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۵۰
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: جانشین پروری باید در تمام سطوح مدیریت های شركت نهادینه شود 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه جوانان سرمایه ارزشمند و آینده سازان سازمان هستند، تاکید کرد: جانشین پروری در تمام سطوح مدیریت های شرکت باید جاری و نهادینه شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۷۷
صفحه1از174123456...174.بعدي.برو

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0