سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
  • En
اخبار اصلی سایت
سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری: عملیات اجرایی پروژه حفاری پنج حلقه چاه نفتی در نفت شهر آغاز شد  جديد!
سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از آغاز عملیات اجرایی پروژه حفاری پنج حلقه چاه نفتی در نفت شهر در استان کرمانشاه خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۴۲
در راستای تأمین بخشی از نیازهای سیل زدگان در استان خوزستان از سوی كاركنان شركت ملی حفاری ایران یك هزار بسته مواد غذایی به وزن 14 تن اختصاص یافت 
در راستای تامین بخشی از نیازهای هم استانی های سیل زده در خوزستان از سوی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران یک هزار بسته مواد غذایی به وزن 14 تن به این امر اختصاص یافت.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۰۴
سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران: استخر مجتمع فرهنگی ورزشی شماره یك شركت بازگشایی شد  جديد!
سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران از بازگشایی استخر مجتمع فرهنگی، ورزشی شماره يك این شرکت در کلان شهر اهواز خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۷۳
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران: روند همیاری این شركت تا رفع كامل مشكل آسیب دیدگان از سیلاب تداوم دارد 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: روند همیاری و کمک های این شرکت تا رفع کامل مشکل هموطنان آسیب دیده از سیلاب اوایل سال جاری در استان خوزستان تداوم خواهد داشت.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۹۹
در راستای اصلاح و استفاده مناسب از روشنایی محیطی در فصل تابستان صورت گرفت صرفه جویی 77 كیلو وات برق در ساعت در شركت ملی حفاری ایران  جديد!
مدیر اچ اس ئی، پدافند غیر عامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از صرفه جویی 77 کیلو وات برق در ساعت در آستانه آغاز فصل تابستان در سطح این شرکت خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۳۹
نخستین نشست كاری هیئت مدیره جدید شركت ملی حفاری ایران برگزار شد 
به دنبال انتخاب و معرفی اعضای دوره جدید هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از سوی شرکت ملی نفت ایران، نخستین نشست این هیئت با حضور مهندس سید عبداله موسوی برگزار شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۱۸
رئیس اداره حسابرسی داخلی شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: منشور حسابرسی داخلی شركت ملی حفاری ایران از سوی هیئت مدیره این شركت به تصویب رسید 
رئیس اداره حسابرسی داخلی شرکت ملی حفاری ایران از تصویب منشور حسابرسی داخلی شرکت از سوی هیئت مدیره خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۷۷
برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری برای نخستین بار در ملی حفاری 
رئیس اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری 4 دورهای آموزشی ضمن خدمت به صورت غیر حضوری در سال جاری خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۸۹
رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران: پیگیری و پاسخگویی به درخواست های كاركنان و مراجعان از طریق میز خدمت دنبال می شود 
رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، از این پس پیگیری و پاسخگویی به درخواست های کارکنان و مراجعان به این شرکت از طریق میز خدمت دنبال می شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۶۱
پیام مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر خیر و برکت رمضان، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بندگی و رستگاری را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۰۳
صفحه1از176123456...176.بعدي.برو

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0