يکشنبه, 5 خرداد 1398
  • En
عنوان : حفر نخستین حلقه چاه میدان منصوری غربی توسط ناوگان عملیاتی شركت ملی حفاری ایران
زير عنوان : اولین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غربی توسط متخصصان سختکوش و توانمند دستگاه حفاری 89 فتح شرکت در حال حفر می باشد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
ساعت : ۱۵:۹:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰حفر نخستین حلقه چاه میدان منصوری غربی توسط ناوگان عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران

اولین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غربی توسط متخصصان سختکوش و توانمند دستگاه حفاری 89 فتح شرکت در حال حفر می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران رئیس دستگاه حفاری 89 فتح با اشاره به  آغاز عملیات حفاری این حلقه چاه از بهمن ماه 97 گفت:  این عملیات در چارچوب قرارداد پروژه هشت حلقه چاه با مدیریت اکتشاف شرکت ملی  نفت ایران در حال انجام است.

علی حمید افزود: هم اکنون عملیات حفاری این چاه در میدان نفتی منصوری غربی توسط متخصصان و کارکنان دستگاه حفاری 89 فتح در عمق حدود دو هزار متری ادامه دارد.

رئیس دستگاه حفاری 89 فتح رعایت  نکات ایمنی، نظم و انضباط اداری، توان فنی تخصصی و به روز بودن تجهیزات را از نکات مهم در راندمان کار برشمرد و گفت: از زمان پیوستن این دستگاه سنگین در تیر ماه سال 1390 به ناوگان عملیاتی تا کنون 20 حلقه چاه تعمیراتی و توسعه ای به متراژ بیش از  56000 متر در منطقه دارخوین، آزادگان و یادآوران تکمیل و در مدار تولید قرار گرفته است.

وی با اشاره به تجربه کاری  23 ساله خود در صنعت حفاری افزود: از این مدت پنج سال به عنوان رئیس دستگاه حفاری مشغول به فعالیت بوده که از سال 90 تا کنون در دستگاه حفاری  89 فتح مشغول خدمت می باشد.

میدان نفتی منصوری به طول ۳۹ کیلومتر و عرض ۵ کیلومتر در استان خوزستان واقع و در سال ۱۳۴۲ توسط متخصصان صنعت نفت کشف، و شامل دو مخزن نفتی آسماری و بنگستان است.


نمایش تعداد بازدیدها : 117

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0