يکشنبه, 5 خرداد 1398
  • En
رو عنوان : کسب افتخار برای خانواده صنعت حفاری
عنوان : كسب ركورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته شنای بانوان
زير عنوان : همسر یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران موفق شد برای نخستین بار در کشور رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته مهارت های نمایشی شنای بانوان را به نام خود به ثبت رساند.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۵۱:۵۹

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱
کسب افتخار برای خانواده صنعت حفاری


کسب رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته شنای بانوان

 همسر یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران موفق شد برای نخستین بار در کشور رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته مهارت های نمایشی شنای بانوان را به نام خود به ثبت رساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران خانم رقیه جوانمردی همسر آقای بهرام مهیاری ازکارشناسان مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت درباره کسب این رکورد قدرتی در مدت زمان چهار ساعت و 15 دقیقه توضیح داد: این رکورد گیری با حضور خانم مهناز کریمی داور ثبت رکورد استان خوزستان در استخر شنای امور ورزش شرکت مورد تایید و به ثبت رسید.

این بانوی 60 ساله در خصوص انگیزه خود در تلاش برای دستیابی به این رکورد گفت: هدف دادن این روحیه به خانم ها است که سن یک عدد تلقی می گردد و خواستن، توانستن  است و بانوان  باور داشته باشند که سن و سال نباید سبب احساس ناتوانی جسمانی و سستی در آنان شود.

وی که دارای سه فرزند و دو نوه است، افزود: از سال 81 ورزش شنا را به صورت حرفه ای دنبال کرده و در صدد است تا با کمک و همفکری با مربی خود، خانم کریمی که خود شش رکورد در این عرصه را در سطح کشور در اختیار دارد، برای کسب یک رکورد جدید تلاش نماید.

خانم جوانمردی که خانه دار است تشویق همسر و فرزندانش را در این زمینه موثر و امید بخش دانست و از آقایان شاهرخی و مجموعه دست اندرکاران امور ورزش و سالمی رئیس  ورزش های همگانی استان خوزستان قدردانی به عمل آورد.


نمایش تعداد بازدیدها : 196

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0