يکشنبه, 5 خرداد 1398
  • En
رو عنوان : رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران:
عنوان : تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه كار كیفی و ماندگار
زير عنوان : رئیس دستگاه حفاری 93 فتح مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران گفت: نگرش کارکنان این دکل معطوف بر تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه کار کیفی و ماندگار است.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
ساعت : ۱۴:۵۴:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران:


تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه کار کیفی و ماندگار

رئیس دستگاه حفاری 93 فتح مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران گفت: نگرش کارکنان این دکل معطوف بر تلاش مضاعف برای الگو شدن در ارایه کار کیفی و ماندگار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران پویا احمدیان در این باره توضیح داد: انتخاب این دستگاه به عنوان دکل نمونه در سال های 93 و 97 و تشویق از سوی مدیریت ارشد شرکت، بیانگر روحیه و باور کارکنان سختکوش این دستگاه است که بین 6 ماه تا 25 سال سابقه کار در صنعت حفاری دارند.

وی گفت: دستگاه حفاری 93 فتح در مدت هشت سال فعالیت، مهار فوران چاه 147 رگ سفید در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از طریق حفر یک حلقه چاه امدادی را در کارنامه خود دارد که برای شرکت ملی حفاری ایران یک افتخار محسوب می شود.

احمدیان افزود: اتفاق نظر، روحیه همکاری و همیاری، عمق دوستی و نزدیکی میان مجموعه کارکنان این دستگاه  موجب شده تا دکل 93 فتح در ردیف دستگاه های روز آمد و نمونه ناوگان شرکت در عملیات چاه های توسعه ای در میادین دارای پیچیدگی های سازندی و پرفشار بکارگیری گردد.

رئیس دستگاه حفاری 93 فتح با تاکید بر لزوم مستند سازی فعالیت ها و معرفی بیشتر صنعت راهبردی حفاری اظهار کرد: بر اساس مستندات این دکل از زمان آغاز بکار در ناوگان ملی حفاری در سال 89 تا کنون 9 حلقه چاه به متراژ جمعی افزون بر 37 هزار متر حفاری کرده است.

وی با بیان اینکه این دستگاه با 153 فوت ارتفاع، مجهز به سیستم گرداننده فوقانی (تاپ درایو)، سامانه مدیریت پسماند، سه پمپ سیال و پنج ژنراتور است، گفت: دکل 93 با توان دو هزار اسب بخار در شمار دستگاه های حفاری سنگین ناوگان شرکت قرار دارد.

احمدیان به کاربست دقیق مقررات و ضوابط ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE  ) در این دستگاه اشاره کرد و افزود: هم اینک دکل 93 در موقعیت میدان نفتی اهواز در منطقه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در حال حفر یک حلقه چاه توصیفی در عمق حدود سه هزار متری است.


نمایش تعداد بازدیدها : 201

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0