چهارشنبه, 29 اسفند 1397
  • En
رو عنوان : معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت خبر داد:
عنوان : تمدید زمان فراخوان پروژه های پژوهشی سال 1397 شركت ملی حفاری ایران
زير عنوان : معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از تمدید زمان فراخوان نیازهای پژوهشی سال 1397 این شرکت در بخش های پروژه های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلی خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ 
ساعت : ۱۸:۵۳:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت خبر داد
:

 تمدید زمان فراخوان پروژه های پژوهشی سال 1397 شرکت ملی حفاری ایران

 

 معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از تمدید زمان فراخوان نیازهای پژوهشی  سال 1397 این شرکت در بخش های پروژه های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلی خبر داد .  

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهدی عبدالهی در این باره گفت: با توجه به درخواست دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی زمان شرکت در این فراخوان که پیش از این تاریخ پانزدهم آبان ماه جاری تعیین شده بود تا چهارم آذرماه  تمدید گردید .

 وی افزود: همچنین به منظور تسهیل در ارسال پیشنهادها امکان دریافت پروپوزال در مدت  برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان که از اول تا چهارم آذرماه برگزار می شود در غرفه شرکت ملی حفاری ایران میسر می باشد .

 عبداللهی اظهار کرد: دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشور می توانند تا  در صورت تمایل پیشنهادات خود را در قالب فرم های موجود بر روی سایت شرکت ملی حفاری ایران ( بخش پیوندهای درون سازمانی -  اداره پژوهش و فناوری) تهیه و مستندات را همراه با نامه رسمی معاونت پژوهشی دانشگاه یا رئیس پارک علم و فناوری به این امور ارایه نمایند .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مدیریت در راستای استفاده از ظرفیت مجموعه های علمی با ایجاد واحدی تحت عنوان امور فناوری، مراحل شناسایی و اولویت بندی فناوری ها، فراخوان، داوری در کمیته های تخصصی و اخذ مصوبات در سطوح مختلف را در دستور کار خود قرار داده است .

گفتنی است مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران طی چند سال اخیر  بیش از 375 عنوان پایان نامه تحصیلات تکمیلی را مورد حمایت قرار داد که منجر به تولید دانش در بخش های مختلف شرکت گردید و به همین منظور در فراخوان اخیر با تعریف گردش کار جدید، تلاش در جهت دهی خروجی پایان نامه ها به سمت رفع نیازهای اولویت دار شرکت، هدفگذاری و مورد توجه قرار گرفته است .


نمایش تعداد بازدیدها : 259

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0