سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
  • En
رو عنوان : از سوی روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران تدارک دیده شد
عنوان : حضور خانواده های دو نفر جان باختگان دستگاه حفاری 95 فتح در موقعیت چاه 147 رگ سفید
زير عنوان : همزمان با نخستین سالگرد فوران چاه 147 رگ سفید براساس برنامه ریزی روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، روز دوشنبه (هفتم آبان ماه) خانواده های دو نفر جان باختگان دستگاه حفاری 95 فتح به همراه جمعی از بستگان با حضور در موقعیت این چاه، یاد و خاطره زنده یاد فرزاد ارزانی و محمد سلیمی را گرامی داشتند.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ 
ساعت : ۱۷:۳۳:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰از سوی روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران تدارک دیده شد

حضور خانواده های دو نفر جان باختگان دستگاه حفاری 95 فتح در موقعیت چاه 147 رگ سفید

همزمان با نخستین سالگرد فوران چاه 147 رگ سفید براساس برنامه ریزی روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، روز دوشنبه (هفتم آبان ماه) خانواده های دو نفر جان باختگان دستگاه حفاری 95 فتح به همراه جمعی از بستگان با حضور در موقعیت این چاه، یاد و خاطره زنده یاد فرزاد ارزانی و محمد سلیمی را گرامی داشتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران این خانواده ها پس از هماهنگی های به عمل آمده بوسیله یک دستگاه اتوبوس از اهواز عازم منطقه شدند و برای ساعاتی در محل وقوع حادثه به  سوگ نشستند .

خانواده های زنده یاد ارزانی و سلیمی به همراه نمایندگان روابط عمومی و اداره بهبود محیط کار  برای حضور در این برنامه از مسجدسلیمان و خرم آباد عازم اهواز و سپس منطقه شدند و در فضایی حزن انگیز از این دو عزیز که در این حادثه جان باختند، تجلیل نمودند .

 خانواده این دو همکار گرانقدر که بخشی از خانواده بزرگ شرکت ملی حفاری ایران به شمار می آیند پس از پذیرایی در اردوگاه دستگاه حفاری 45 فتح در موقعیت استقرار  این دکل حضور یافتند و از قسمت های دکل بازدید کردند .

در این محل ضمن رعایت مقررات ایمنی، آقایان جهانشاه مرادی رئیس منطقه و عبادالله پور مقدم رئیس دستگاه 45 فتح ضمن تسلیت و همدردی با خانواده های ارزانی و سلیمی درباره نحوه کار دستگاه و هدف از استقرار آن در این موقعیت توضیح دادند .

چاه 147 رگ سفید – 2  در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در مناطق نفتخیز جنوب، هفتم آبان ماه سال 96 در حین حفاری بوسیله دکل 95 فتح دچار فوران گاز و آتش سوزی شد.


نمایش تعداد بازدیدها : 483

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0