Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

         

رو عنوان : PreTitle
عنوان : حضور فعال ملی حفاری در نمایشگاه بین المللی انرژی كیش
زير عنوان : SubTitle
تاريخ : 22/10/1395
پیوندها :
تعداد بازدیدها : 985

 

حضور فعال ملی حفاری در نمایشگاه بین المللی انرژی کیش

 شرکت ملی حفاری ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش حضوری پررنگ دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران این نمایشگاه روز سه شنبه (21 دی ماه) با هدف معرفی توانمندی ‌های کشور در حوزه های نفت، گاز، آب، برق و انرژی های تجدید پذیر در جزیره کیش آغاز بکار کرد.

در این نمایشگاه که ١٨٠ شرکت داخلی و خارجی شرکت کرده اند، شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت از جمله شرکت ملی حفاری ایران به طور فعال مشارکت دارند.  

در غرفه اختصاصی ملی حفاری، توانمندی ها، فعالیت ها و دستیافته های پژوهشی و علمی کاربردی این شرکت در بخش های عملیاتی، خدمات فنی تخصصی، آموزش نیروی انسانی،  ایمنی و بازار یابی به نمایش گذاشته شده است.

در آیین گشایش این نمایشگاه، غلامرضا منوچهری معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی، مدیران شرکت‌ های نفت و گاز و  متخصصان این حوزه حضور داشتند.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت ١٨ هزار متر مربع برگزار و فرصت مناسبی برای معرفی فرصت ‌ها ، ظرفیت ‌های سرمایه گذاری، سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو فراهم آورده است.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش تا روز پنجشنبه (٢٣ دی ماه) از ساعت ١٨ تا ٢٢ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player