Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

         

رو عنوان : معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی خبر داد
عنوان : رشد نسبی خدمات فنی و خدمات سیمان و انگیزش چاه های نفت و گاز در سال جاری
زير عنوان : معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از رشد نسبی خدمات فنی و خدمات سیمان و انگیزش چاه از سوی این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون در قیاس با دوره مشابه سال گذشته خبر داد.
تاريخ : 15/10/1395
پیوندها :
تعداد بازدیدها : 1220
 
 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی خبر داد

رشد نسبی خدمات فنی و خدمات سیمان و انگیزش چاه های نفت و گاز در سال جاری

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از رشد نسبی خدمات فنی و خدمات سیمان و انگیزش چاه از سوی این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون در قیاس با دوره مشابه سال گذشته خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران علیرضا لایجی در این باره گفت: از ابتدای فروردین تا دهم دی ماه امسال از سوی مدیریت خدمات فنی دو هزار و 70 عملیات به چاه های نفت و گاز در مراحل حفاری و یا در حال بهره برداری ارائه شد که این تعداد در مدت مشابه پارسال، یک هزار و 986 مورد بود که رشد 4.5 در صدی نشان می دهد.

 وی افزود: مدیریت سیمان و انگیزش چاه نیز در این مدت موفق به انجام سه هزار و 914 عملیات گردید که این تعداد در دوره گذشته سه هزار و 653 مورد بود که از افزایش هفت درصدی برخوردار است.

 لایجی با بیان اینکه از سوی مدیریت خدمات ویژه در این مدت یک هزار و 17 مورد خدمات به شرکت های متقاضی ارائه شده است، اظهار کرد: خدمات صورت گرفته در این بخش  به تقریب نزدیک به دوره مشابه سال 94 می باشد.

 معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی با اشاره به تنوع خدمات تخصصی در حوزه این معاونت که افزون بر 20 نوع با تخصص و دانش فنی منحصر به خود است، توضیح داد: این عملیات نقش اساسی و مستقیم در تکمیل حفاری چاه های جدید و همچنین بهره دهی چاه های در حال بهره برداری دارد.

 وی ضمن تاکید بر ارتقاء بیش از پیش کیفیت بخشی به خدمات تخصصی صنعت حفاری که بعضا  پیچیدگی های فنی بالایی دارد، گفت: از جمله این خدمات در مدیریت خدمات فنی چاه، حفاری با هوا، حفاری فروتعادلی، آزمایشگاه چاه با ساق مته، آزمایش بهره‌دهی چاه، لوله مغزی سیار، لوله‌گذاری چاه و نصب آویزه است.

 لایجی افزود: همچنین خدمات مدیریت سیمان و انگیزش چاه مشتمل بر عملیات  سیمانکاری، اسیدکاری گسترده و ویژه و تزریق پذیری چاه ‌ها  می باشد.

 معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی در خصوص فعالیت‌ های امور مهندسی شرکت که در حوزه این معاونت فعالیت دارد، اظهار کرد: این مدیریت نقش نظارتی و همچنین وظیفه طراحی و برنامه ریزی چاه‌ها در پروژه‌های حفاری کلید در دست (EPDS) از جمله طراحی و برنامه ریزی حفاری چاه، سیمان، اسید و سیال حفاری را دنبال می کند.  

 وی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات را از دیگر واحدهای زیر مجموعه این معاونت برشمرد و گفت: مدیریت ICTمتولی ایجاد و تامین سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز سیستم از جمله اتوماسیون اداری،  نرم افزارهای گزارش گیری از دکل ها، روز آمد کردن تجهیزات رایانه ای و ... است که توفیقات موثری در این ارتباط داشته است.

 لایجی ارائه خدمات فنی و تخصصی صنعت حفاری به موازات عملیات حفاری چاه های نفت و گاز را از مزیت های شاخص و برجسته شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد و افزود: برتری و نقطه قوت این شرکت برخورداری از نیروی انسانی با تجربه و متخصص است و حضور نیروهای شرکت در سایر شرکت های حفاری فعال در کشور مبین این واقعیت می باشد.

 


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player